Biżuteria męska

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 168 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 168 elementów

Biżuteria Męska


Męska biżuteria stała się nieodłącznym elementem mody. To już coś więcej niż zegarek i spinki do mankietu. Dla mężczyzny podążającego za najnowszymi trendami są to również bransoletki i naszyjniki, a nawet kolczyki.

Męska biżuteria to istotny element stylizacji, który nie tylko zdobi, ale także podkreśla to, co w ubiorze najważniejsze – charakter, indywidualizm. Dla mężczyzn będących na bieżąco z modą i lubiących luźny styl polecam bransoletki skórzane z brązowego lub czarnego rzemienia z bydlęcej skóry wysokiej jakości oraz z zapięciem ze stali chirurgicznej. Wyjątkowe są także bransoletki sznurkowe, nawiązujące do natury, z takich materiałów, jak talarki kokosa i naturalnych kamieni o stonowanych męskich kolorach: czarny matowy onyks, niebieski lapis lazuli, brązowy jaspis czy szary labradoryt.

Dostępnych jest wiele innych minerałów, które mężczyźni chętnie wybierają, by podkreślić swój indywidualny styl. Na wydarzenia, które wymagają formalnego stroju, proponuję dopasować biżuterię o bardziej ascetycznym wzornictwie, np. naszyjnik i bransoletki z minerałów i srebra. Dodatki dopasowane do wydarzenia, a zarazem ubioru są wyrazem dobrego smaku i elegancji. Biżuteria jest zaprojektowana z myślą o mężczyznach, którzy czują się doskonale zarówno w miejskiej dżungli, jak i na łonie natury.