Moja przygoda z rękodziełem artystycznym rozpoczęła się w 2007 roku. Nie był to przypadek. Od zawsze byłam niespokojnym duchem z głową pełną pomysłów i od zawsze marzyłam o projektowaniu i tworzeniu biżuterii artystycznej. Nieskończoną inspiracją w tworzeniu, jest dla mnie Natura.

W początkowym okresie mojej działalności wykonywałam jedynie biżuterię damską głównie ze srebra i minerałów. Przełomowym punktem w dalszym rozwoju był pomysł na zakładkę do książki. Natchnienie do stworzenia zakładki nadeszło podczas czytania „Małego Księcia”. Zdecydowałam wówczas, że wykorzystam miedź do tego wyrobu ze względu na jej właściwości lecznicze. Pierwszą zakładkę do książki nazwałam „liść baobabu” i był to mój pierwszy produkt z miedzi. Obecnie miedź jest moim głównym materiałem (oprócz srebra) z którego tworzę przedmioty użytkowe.

W 2009 roku przypadkowo pojawiła się w mojej ofercie również biżuteria męska. Wykonałam dla swojego męża naszyjnik z hematytu i jaspisu, który znalazł szerokie zainteresowanie wśród przyjaciół i znajomych. W chwili obecnej wykonuję dla Panów nie tylko naszyjniki, ale również bransoletki i wisiorki. Panowie szczególnie doceniają w wyrobach obecność naturalnego materiału z którego wykonywana jest biżuteria. W naszyjnikach męskich znajdują się wyłącznie kamienie naturalne i srebro. Możliwość indywidualnego rozmiaru biżuterii oraz rodzaju i układu kamieni naturalnych również jest wysoko cenione przez Panów. W wyrobach dla Pań, oprócz srebra i minerałów (kamieni naturalnych), wykorzystuję także miedź, perły i kryształy Swarovskiego.

Zapraszam do zapoznania się z moją oferta gotowej biżuterii artystycznej i zachęcam również do modyfikowania moich proponowanych wzorów.Serdecznie pozdrawiam.