Labradoryt lub inaczej labrador to minerał z grupy krzemianów o pięknym, opalizującym szaro-niebieskim i lekko zielonkawym kolorze. Jego nazwa pochodzi o półwyspy o nazwie Labrador, gdzie można znaleźć go w dużych ilościach.

W biżuterii dla mężczyzn, labrador wykorzystuję się głównie do wyrobu bransoletek, spinek do mankietów oraz naszyjników – różnego rodzaju wisiorków. Choć niezwykle piękny to stosunkowo rzadko wykorzystywany w męskiej biżuterii z uwagi na barwę wymagającą doświadczenia od osoby wykonującej biżuterię z tego minerału.

Labradoryt jest uważany za kamień transformacji i poleca się go osobom, które potrzebują siły i wytrwałości podczas wprowadzania zmian w swoim życiu. Przypisuje się mu również działanie równoważące energię aury i ochronę przed złą energią.

Bransoletka męska labradorytem

Cena 83,00 zł
dostępne

Wyjątkowa bransoletka męska wykonana z naturalnego kamienia – labradorytu o nieregularnym kształcie. Kamienie mają wymiar około 5 na 8 milimetrów i zostały nawleczone na wytrzymałą stalową linkę jubilerską zakończoną karabińczykiem ze srebra oraz oddzielone od siebie srebrnymi kuleczkami.Nasza bransoletka z nieregularnym labradorytem została stworzona z...

Bransoletka z onyksem i...

Cena 68,00 zł
Brak - zapytaj o mozliwość wykonania na zamówienie

Piękna bransoletka dla mężczyzn z polerowanym onyksem i wyjątkowym kamieniem – labradorytem, nazywanym także labradorem. Kamienie zostały nawleczone na wytrzymałą gumkę jubilerską i oddzielone hematytowymi talarkami. Dodatkową ozdobę stanowi zdobiona przekładka wykonana ze stali chirurgicznej. Magia tej bransoletki z onyksem i labradorytem zawarta jest tu...