Męskie sygnety słyną ze swej masywności i niezwykle pięknego wzornictwa. Wykonane są najczęściej z takich metali szlachetnych jak srebro i złoto. Wysadzane są również drogocennymi kamieniami, które nadają im niezwykle luksusowego charakteru i świadczą o majętności właściciela.

Sygnety Ingrit wykonywane są w Polskiej pracowni przez artystę jubilera z wieloletnim doświadczeniem. Główny materiał stanowi srebro z błyszczącym lub satynowym wykończeniem do wyboru przez klienta.

Na życzenie wykonujemy różne wzory sygnetów, dopasowane do potrzeb klienta. Istnieje również możliwość wykonania sygnetów wysadzanych kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi.

Z uwagi na ręczny i precyzyjny charakter pracy, czas realizacji wynosi około 5-7 dni.

Aktywne filtry

Męskie sygnety


Męski sygnet z czaszkami

dostępne

Cena 479,00 zł

Sygnet z efektem stosu czaszek i miejscem na kamień szlachetny Unikatowy i niepowtarzalny męski sygnet z czaszkami, wykonany z niespotykaną dbałością o detale. Pierścień jest w całości wykonany ze srebra i posiada w centralnej części kieszeń, w której można umieścić kamienie szlachetne. Ten piękny sygnet z efektem stosu czaszek to prawdziwy popis kunsztu...