done

Kilka słów o nas

Ingrit zrodziła się z poszukiwań siły, potrzeby tworzenia i fascynacji pięknem natury. Firma została założona w 2008 roku i od samego początku przyświęca jej ten sam cel – zadowolenie klientów.

Dlatego tu w Polskiej pracowni tworzymy dla was biżuterię inspirowaną nieuchwytnym duchem natury. Każda sztuka biżuterii, którą wykonujemy jest unikalna, nie znajdziesz drugiej takiej.

A zastosowane do ich stworzenia materiały zawsze są najwyższej jakości, zaś sama biżuteria wykonywana jest z niezwykłą dbałością o detale. I w tej kwestii nigdy nie idziemy na kompromis, nasz kunszt i jakość tworzonej przez nas biżuterii potwierdzają opinie naszych klientów.


Specjalizujemy się w tworzeniu biżuterii męskiej z naturalnych kamieni, stali jubilerskiej oraz naturalnej skóry. Każda sztuka biżuterii tworzona jest na bieżąco po złożeniu zamówienia i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu otrzymujecie państwo biżuterię stworzoną na miarę, która zaspokoi wasze potrzeby i zadowoli nawet najbardziej wymagających mężczyzn.

done

Kamienie naturalne w naszej biżuterii

Naturalne kamienie zachwycają nas swoim pięknem i towarzyszom nam od zarania dziejów. Zrodzone z potężnych sił natury, skrywają w sobie nieopowiedzianą historię ziemi. Każdy kamień jest białym krukiem sztuki tworzonej przez naturę, a wzory malowane pędzlem jej natchnienia są niepowtarzalne.


Biżuteria stworzona z naturalnych kamieni to nie tylko piękna i ponadczasowa ozdoba. Jej posiadanie jest wyrazem głębokiego kontaktu z naturą, której częścią jesteśmy od chwili narodzin wszechświata.

Gdy zakładamy biżuterię z kamieni, początkowo jest ona chłodna i choć zachwycająca to nieco obca. Lecz po chwili nasze energie łączą się i uzupełniają, a kamienie stają się cieplejsze i przyjazne.

Między kamieniami a właścicielem zawiązuje się niezwykła więź, której poznanie i rozwijanie stanowi fascynującą przygodę.

done

Biżuteria dokoałdnie na Twój wymiar.

Oferowana przez nas biżuteria jest ręcznie wykonywana w naszej pracowni i dzięki temu nasi klienci mają możliwość dostosowania jej do własnych potrzeb.

Jedną z tych najbardziej podstawowych, a zarazem kluczowych jest rozmiar biżuterii. Przed zamówieniem bransoletki lub naszyjnika warto wykonać proste pomiary, dzięki którym wykonana przez nas biżuteria idealnie wpasuje się w wasze potrzeby.

Miarę najłatwiej zdjąć na dwa sposoby: za pomocą centymetra krawieckiego lub za pomocą zwykłego kawałka sznurka oraz linijki.

W przypadku bransoletki, centymetr krawiecki lub kawałek sznurka obwijamy wokół nadgarstka. Nie zaciskamy i nie zostawiamy luzu, mierzymy naturalny obwód nadgarstka. Potrzebny luz sami dodamy podczas wykonywania bransoletki. Jeśli pomiar wykonaliśmy centymetrem krawieckim to obwód możemy odczytać od razu, a jeśli użyliśmy sznurka, wymiar odczytujemy po przyłożeniu sznurka do linijki.


Z naszyjnikiem jest jeszcze łatwiej, zakładamy kawałek sznurka na szyję, tak jakby był to nasz naszyjnik, dobieramy odpowiadającą nam długość i przykładamy sznurek do linijki lub miary krawieckiej i odczytujemy nasz wymiar.