Męskie bransoletki – jak nosić z klasą i na co dzień

Różnorodność męskich bransoletek rośnie z każdym rokiem, dotrzymując kroku dynamicznemu tempu rozwoju świata mody. Owo tempo sprawia, że łatwo poczuć się nieco zagubionym i zastanawiać, jak nosić daną bransoletkę? Jaką bransoletkę wybrać do noszenia na co dzień, a jaka będzie pasowała do eleganckiego stroju? Te i wiele innych pytań mężczyźni na całym świecie zadają sobie każdego dnia w poszukiwaniu idealnej biżuterii dla siebie.

Wbrew pozorom pierwszą czynnością przed zakupem bransoletki nie jest wybór najbardziej podobającego nam się modelu. Najpierw powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy bransoletka, której szukamy, ma być biżuterią do noszenia na co dzień czy dopełnieniem konkretnej kreacji? A może ma być częścią kompletu? Gdy określimy już przeznaczenie naszej bransoletki, możemy przejść do tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli polowania na wymarzoną bransoletkę.pomiar bransoletka taśma

Czym kierować się przy wyborze męskiej bransoletki do noszenia na co dzień?

Bransoletka, która ma nam towarzyszyć każdego dnia, musi cechować się przede wszystkim uniwersalnością. Podstawowym czynnikiem decydującym o uniwersalności bransoletki jest jej kolor. A więc jeśli w twojej szafie przeważają ubrania w stonowanych lub jednolitych kolorach, bransoletka również powinna być utrzymana w podobnej konwencji kolorystycznej.

Najbardziej uniwersalnym wyborem będą jednolite bransoletki z kamieniami o regularnym kształcie na sznurku lub gumce. Poniżej znajduje się kilka przykładów bransoletek z naszej oferty, które od lat cieszą się dużą popularnością.

Wszystkie powyższe modele bransoletek zostały wykonane z najpopularniejszych kamieni, które przetrwały próbę czasu i stały się podstawą w męskiej biżuterii. Bransoletki te zostały wykonane w głównej mierze z jednego rodzaju kamienia o jednolitej lub jednorodnej barwie. Dzięki temu z łatwością wpasują się w bardzo szeroki zakres męskiej odzieży.

W roli męskich bransoletek na luzie do noszenia każdego dnia również doskonale sprawdzą się nasze modele bransoletek z kolekcji geometrycznej.

Bransoletki z kamieniami w kształcie różnych brył geometrycznych stały się niezwykle popularne przez ostatnich lat. Świetnie wyglądają i stanowią długo wyczekiwany powiew świeżości na rynku męskiej biżuterii. Należy jednak uważać na bransoletki sprowadzane z Chin, których jakość pozostawia wiele do życzenia.

Natomiast jeśli gustujesz w ubraniach o żywych i różnorodnych kolorach, to możesz sobie pozwolić na znacznie większą swobodę w geometrii kamieni oraz ich kolorystyce.

Świetnym przykładem męskich bransoletek do noszenia na co dzień o modernistycznym charakterze i różnorodnej kolorystyce, są nasze bransoletki wykonane z kamieni hematytu platerowanego na różne kolory. Stanowią one świetną propozycję dla osób gustujących w ubraniach o żywych i różnorodnych kolorach. Dzięki takiej garderobie można sobie pozwolić na znacznie większą swobodę zarówno w kolorystyce kamieni, jak i ich geometrii.

 Z bardziej klasycznych wzorów bransoletek dla mężczyzn warto zwrócić uwagę na połączenie polerowanego onyksu ze stalą na karabińczyku oraz onyksu i labradorytu na gumce.

Doskonałym pomysłem na bransoletki dla mężczyzn codziennego użytku są również komplety składające się z kilku sztuk biżuterii. Tworząc komplet, możemy wykorzystać kamienie o różnej geometrii, ułożeniu, kolorystyce, a nawet materiale, z którego zostały wykonanepomiar bransoletka taśma

Czym kierować się przy wyborze eleganckiej męskiej bransoletki?

Eleganckie bransoletki są coraz częściej wybierane przez mężczyzn i coraz częściej noszone jako biżuteria na co dzień. Przy wyborze eleganckiej bransoletki powinniśmy kierować się jej charakterem, który musi być nienachalny oraz luksusowy. Bransoletka taka nie może odciągać swoją obecnością uwagi od noszącej jej osoby, lecz ma stanowić o dobrym guście właściciela.

Do najbardziej eleganckich bransoletek bez wątpienia należą bransoletki zapinane na karabińczyk. Najbezpieczniejszym kolorem naturalnie będzie czarny, który w połączeniu ze srebrem będzie wyglądał elegancko zarówno w przypadku kamieni o powierzchni polerowanej, jak i matowej.pomiar bransoletka taśma

Wraz z rozwojem mody obserwować można również zmiany w kierunku przełamywania pewnych wzorców i zasad panujących w świecie męskiej mody. Taką zmianą od pewnego czasu jest eksperymentowanie z geometrią kamieni, które zaowocowało nie tylko popularyzacją nowych kształtów, ale również ich zastosowaniem tam, gdzie wcześniej wydawałoby się to niestosowne.
W ingrit bacznie śledzimy rozwój świata męskiej biżuterii i wychodząc mężczyznom naprzeciw, stworzyliśmy kolekcje eleganckich bransoletek wykonanych właśnie z kamieni o nieregularnych kształtach.

Mamy nadzieję, że tych kilka prostych rad sprawi, że wybór odpowiedniej bransoletki stanie się łatwiejszy, a satysfakcja i radość z jej noszenia towarzyszyć będzie wam każdego dnia!pomiar bransoletka taśma